Mini CNC Boyları

Mini CNC Boyları

Mini CNC, 2B ve 3B gravürler, fotoğraf görüntüleri ve yönlendirme projeleri için öğrenmesi kolay yazılımlarla birlikte en son masaüstü minyatür gravür makinesidir. CNC Oyma Makinesi, CNC oyma programları için G Kodları oluşturabilir veya içe aktarabilir. Bu işlev ek yazılım programları kullanmanızı sağlar; ArtCAM ve BMP programları gibi. Mikro anahtarlı küçük, hafif masaüstü modeli, güvenli çalışma için tamamen korunan güvenlik toz kapağı ile eğitim için idealdir.

Mini Bir CNC İçin Ortalama Masa Boyutu

Masa boyutu 320mm x 150mm, toplam gravür alanı ile (XYZ hareketi kabiliyet alanı olarak düşünebilirsiniz) 220mm x 160mm x 63mm. 4mm pens kapasitesiyle düşük gürültü ve dayanıklılık için fırçasız 80 watt DC motor.

Hangi Malzemeler Kullanılarak Neler Üretilebilir ?

Sert ağaç, yumuşak ağaç, egzotik ağaç ve akrilik ve ABS plastik, köpük, modelleme mumu, stiren, epoksi levha gibi birçok sentetik malzeme ile kullanım için oldukça kullanışlıdır. Son derece ayrıntılı oymalar oluşturmak için beyaz, kahverengi ve şeffaf akrilik ile kullanım için idealdir. Farklı sürüm bilgisayarlarda da kullanmak mümkündür. Neler oluşturabileceğiniz konusunda sonsuz olasılıkları içinde barındırır. Dijital fotoğraflardan görüntüler, CAD çizimleri, bilgisayar tarafından oluşturulan sanat programları, taranmış görüntüler ve daha fazlası. Sadece basit yazılım bilgisiyle kullanmanız oldukça kolay olacaktır.