Estetik Cerrahi ve Sağlık Turizm

Estetik Cerrahi ve Sağlık Turizm

Medikal teknoloji sayesinde küçük müdahaleler yardımı ile yüzünüzde ve vücudunuzda gözle görülür değişikler yaratabilirsiniz, estetik İstanbul söz konusu olduğunda oldukça farklı seçenekleri içerisinde barındıran bir konu olmaktadır. Oldukça farklı sayıda insanın isteğine ve ihtiyaçlarına karşılık verebilecek olan firmamız sizleri de memnun etmeyi hedeflemektedir. Estetik ve kişisel gelişim alanında uzman doktorlar ve estetisyenlerden randevu alarak hemen işlemler ile alakalı detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Estetik cerrahi ve sağlık turizmi ile ilgili bilgi almak için online adresleri ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Estetik Cerrahi Birimleri

Estetik İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda bulunan estetik cerrahi birimleri tarafından karşılanan bir hizmettir. İçerisinde pek çok farklı bölgeyi iyileştirmeye yönelik olarak bulunmuş ve tasarlanmış aletler kullanılmaktadır. Her bölgeye özel olarak geliştirilen tedaviler ve tedavi yöntemleri firmamız tarafından uzmanlarca verilmektedir. Erkeklerin en korkulu rüyası olan saç ekimi hizmeti en yaygın tedavi yöntemlerinden olup, ağrısız sancısız bir şekilde saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Kadınların vazgeçilmezi olan kusursuz ve pürüzsüz bir cildin adresi ise HydraFacial Cilt Bakımı ve VelaShape III uygulamasıdır. Yine kadınların ilerleyen yaşlarda yapmaya başladıkları dolgularda sıklıkla uygulanan işlemlerden olup büyük bir ilgi görmektedir.

Fiyatlandırma

Her anlamda istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan farklı estetik uygulamaları, uzmanlık isteyen kişisel bakım hizmetleri firmamızca verilmektedir. Uzmanların ve doktorların öncülüğünde yapılan estetik İstanbul bölgesinde yoğunlaşmaktadır, ancak kliniğimize nerede olursanız olun gelip işlemlere başlayabilirsiniz. Otel rezervasyonu, ücretsiz muayene, vip özel transfer gibi seçenekler yardımı ile oldukça kolay, hızlı ve pratik bir şekilde işlemlerden yararlanabilirsiniz. Küçük müdahaleler ile vücudunuzda büyük değişikler meydana getirmeniz aslında sanıldığından da kolay olabilir.