Modüler Manevra Kabiliyetli Tekerlekli Sandalyeler

Modüler Manevra Kabiliyetli Tekerlekli Sandalyeler

Tekerlekli sandalyeler birçok hastanın iyileşme sürecini ve engelli bireylerin yaşam standartlarını yükseltir. Rahatlık konfor sağlayan bu ürünler farklı özelliklerde kişilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanır. Hem iç mekân hem de dış mekânlar için mükemmel tasarımları ile talep gören tekerlekli sandalye çeşitleri, ekonomik olarak da bütçenize uygun. Örneğin tekerlekli sandalyelerde çok büyük ölçüler, hastanın dar kapı ve yerlerden geçmesine engel olur. Ancak kompakt uygulamalarla sandalyenin iç oturumu yeterli genişliğe sahipken, yan taraflı son derece kompakt bir tasarıma sahiptir. Yüksek manevra kabiliyeti ile kullanıcıya, özgürlük ve kolay kullanım avantajı sunar. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

Markaların ihtiyaçlara uygun farklı model seçenekleri vardır. Manuel tasarımlar uzun süreli kullanım avantajı ve bozulmalara karşı dayanıklılığı ile tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Ayakların rahatlığı demek tüm vücudun rahat etmesi demektir. Bu yüzden sandalyelerin ayaklarının ayarlanabilir olması çok önemlidir. Ayak ayarları hastaya göre yükseltilip alçaltılan modeller bu bakımdan daha çok tercih ediliyor. Modellerde ön plana çıkan diğer bir özellikte ayakların çıkarılabilir plakalardan oluşması ve içeri dışarı döndürme fonksiyonlarının bulunmasıdır. Katlandığında az yer kaplayan ve son derece ergonomik ve hafif olarak tasarlanan tekerlekli sandalyelerde kendi ölçülerinize uygun modeli satın alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları


Tekerlekli sandalyelerde fiyatlar markaya ve modele göre farklılık göstermektedir. Sandalye alacak ekonomiye sahip olmayanlar için bağış sandalyeleri de vardır. Alınan sandalyeler ömür boyu yatağa bağlı yaşayan engelliler için inanılmaz bir mutluluk ve hayata tutunmak anlamına geliyor. Engelli bağış sandalyeleri için ilgili yerler ile iletişime geçebilirsiniz.