AFRİKA SU KUYUSU BAĞIŞI YAPMAK İSTEYENLERE BİLGİLER

AFRİKA SU KUYUSU BAĞIŞI YAPMAK İSTEYENLERE BİLGİLER

Suya erişimi kısıtlı olan coğrafyalara ulaşarak insanlara yardım elinizi uzatabilirsiniz. Sağlıktan tarıma kadar birçok alanda hayati bir öneme sahip olan suyun ulaşamadığı birçok farklı coğrafya vardır. Bir damla hayat sunmak istediğiniz insanlara az çok demeden yardımda bulunabilirsiniz. Bunun için kendi başınıza araştırma yapmanıza gerek yok. Direkt olarak bağışta bulunabileceğiniz güvenilir vakıflar vardır. İnsanların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve farklı ölçeklerde açılan su kuyuları için güvenilir vakıfları tercih ederek Asya ve Afrika’da su kuyuları açtırabilirsiniz.


Afrika Su Kuyusu Bağışı Nasıl Yapılır?

Su kuyusu açtırmak maliyetli olduğu için tek başınıza açtıramazsanız bile açım için ortak olabilirsiniz. Bütçenize en uygun şekilde online olarak bağışta bulunabilirsiniz. Kredi kartınız veya banka kartınız ile istediğiniz döviz kuru üzerinden veya TL olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alt limit olmaksızın istediğiniz kadar bağışta bulunmanız mümkündür. Sondaj makinesi ile açılan kuyularda, ihtiyacı olan insanların hijyenik suya ulaşmasını sağlarsınız. Farklı maliyetleri bulunan su kuyuları mevkiinin merkezi, toprağın türü, kuyunun derinliği gibi birçok faktöre bağlı olarak değişken maliyetlere sebep olabilir. Güneş enerjisi ile çalışan kuyular, daha uzun ömürlü olurlar. Depolamaya imkan tanıyan kuyular sayesinde insanlar bulundukları coğrafyalarda tarım yapabilirler.

Afrika Su Kuyusu Bağışı ile Umutları Yeşertin


Somali, Nijerya, Liberya, Filistin, Gana gibi ülkelere ulaşarak Müslüman kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bağışçıların desteği ile çok fonksiyonlu su kuyularını hayata geçiren kurumsal vakıflar, güvende bağış yapabileceğiniz alanlardır. Haftanın her günü ve günün her saatinde web sitesine giriş yaparak ihtiyaç sahipleri için az çok demeden gönlünüzden geçen ve bütçenizin yettiği miktarı bağışlayabilirsiniz.