Veri Depolama ve Veri Tabanı Yönetimi Çözümleri

Veri Depolama ve Veri Tabanı Yönetimi Çözümleri

İnternet üzerinde bir yanda bilgi ve veri artışı olurken bir yandan bu bilgi ve verileri en doğru ve güvenli şekilde depolayabilmek için yeni yazılım türleri keşfediliyor. Son yıllarda bulut hizmetleri sanal ortamlarda depolama ve veri güvenliği sağlama konusunda en iyi yazılım ve uygulamaları ile tercih ediliyor. Veri depolama ve alt yapı yönetimi için geliştirilen software defined storage yani SDS yüksek performansı ile 10 kat daha hızlı ve güvenilir uygulama olarak kullanılmakta. Özellikle büyük ve kurumsal anlamda hizmet veren şirketlerde günlük veri girişi ve artışı için güvenilir yönetim olanağı sağlamaktadır.

Diğer Yazılımlardan Bağımsız Çalışma Özelliğine Sahip

Veri depolama ve alt yapı veri yönetimi sağlayan uygulama aynı zamanda diğer tüm uygulamalardan bağımsız çalışarak ayrı ve üst düzey güvenlik amaçlı uygulanmaktadır. Ancak tek merkezden yönetilerek otomatik bir şekilde günlük depolama işlemini gerçekleştirir. SDS software defined storage uygulamalarında şirketinize özel profesyonel çözümler için ilgili internet siteleri üzerindeki firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazılım Tanımlı SDS Depolama

Verilerin güvenliği, yeniden kullanılabilmesi yedeklenip depolanması geleneksel sistemler ile de yapılabilir. Ancak veri ve bilgi artışı ile daha güvenilir ve yüksek performanslı yazılım ve uygulamalara ihtiyaç duyulmaktadır. SDS uygulama ile depolama arasında oluşturulan yazılım tabanlı bir uygulama olarak bu sorunu çözmektedir.