Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar tamiri denince akımıza artık kendi çevremizdeki bilgisayarcılar değil, bize en hızlı bir şekilde gelen hizmet veren teknik servisi gelmektedir. Bu kapsamda; bilgisayar tamiri artık eskisi gibi basit değil daha kapsamlı bir hal almıştır. Uzman ekip kadrosuyla yapılan analizler sonucu çöken bilgisayarlardan veri kurtarması, sıfırlama işlemi ile çöken bilgisayarı tekrar aktif hale getirme, bilgisayar için önemli bileşenlerin programlarının kurulumu ve yedeklenen önemli verilerin geri yüklenmesi işlemleri yapılır. Hayatımızın büyük bir bölümünü kaplayan bilgisayarların tamirinden ziyade ne kadar hızlı tamir olması artık daha önemlidir. Çünkü kurumsal ya da bireysel kullanıcılar kaybettikleri her vakit nakit demektir. Para kazanma aracı olan bilgisayarları en hızlı şekilde kurtarmak onarmak amaçlanır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Adrese Gelen Tamirci

Kullanıcılar yeni nesil bilgisayar tamiri sayesinde kapı kapı bilgisayarcı takip etmek yerine direkt internet üzerinden telefonla işyerine ve evine çağırıp direkt uğraşmadan işlemlerini yaptırabiliyorlar. Siz de dilerseniz bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerde en önemli olanı veri kurtarma ve data kurtarmasıdır. Arızalanan hard diskler mevcut olan ya da kullanıcıların yanlışlıkla sildiği verilerin kurtarması işlemlerini yapılır. Yerinde yapılan incelemeler sonucu bilgisayar sıfırlama parça değişimi gibi hizmetlerde verilir. Programların kurulumu lisanslı bir şekilde kurumsal ve bireysel müşterimize sağlanır.

Sınırsız Hizmet


Uzaman ekip kadrosuyla tam yerinde tam müdahale anlayışı ile hizmet veren firmamız kullanıcıların hem zamanından hem de paralarından tasarruf sağlamalarını amaçlamaktadır. Yapılan hizmetin arkasında duran ve parça değişimlerinde kullanıcıların bütçesine göre teknolojinin gelişmesiyle en yeni ve en uygun olanı sunmak amaçlanır. Aklınıza gelebilecek her türlü bilgisayar tamiri masaüstü bilgisayar laptop macbook olmak üzere tüm sistemlere hizmet verilir.