Yeni Trend İçi Kürklü Montlar

Yeni Trend İçi Kürklü Montlar

Mevsim geçişlerinde kullanılan erkek montlar farklı stilleri ile erkeklerin gardrobunun en önemli parçalarından birisidir, özellikle gençler ve kendini genç hisseden erkekler arasında rağbet gören içi kürklü montlar bu senenin trend ürünleri arasında yer alıyor. Yeni içi kürklü mont modellerini internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazaları takip edebilir, beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Erkek Mont Modelleri

Erkeklerin tercih ettiği mont modellerinden birisi şişme montlardır. Rüzgarı geçirmeyen ve sıcak tutan bu montlar cıvıl cıvıl renkleri ile her daim ilgi görmeye devam ediyor. Spor giyim tarzına sahip erkeklere aradıkları şıklığı sağlayan bu montlar farklı model seçenekleri ile spor yaparken, işte, sokakta, yürüyüşte kullanılabiliyor. Erkeklerin tercih ettiği bir başka model ise içi kürklü montlar. Bu montlar da şişme montlar gibi kullanan kişiye enerji, gençlik ve dinamizm kazandırıyor. Şık görünümü ile tarz sahibi erkeklerin tercihi olan bu montların en önemli özelliklerinden biri yaka ve kol ağızlarındaki kürk detayı. İç kısmında da kürk bulunan montlar soğuk havalara karşı adeta bir kalkan görevi görüyor. Cep detaylarıyla da dikkat çeken içi kürklü montların yaka cebinin yanı sıra ön kısımda da iki adet derin ve büyük cep bulunuyor. Bir de iç kısımda cep bulunması pek çok eşyanızı cebinizde güven içinde taşımanızı sağlıyor. İçi kürklü montlar kot, kadife veya ekose olabiliyor. Tercih edilen renkler ise kahverengi, bej, siyah, lacivert.

İçi Kürklü Mont Fiyatları

İçi kürklü montlar; kadife, kot ya da ekose olmasına göre farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Mont fiyatlarını etkileyen faktörler arasında stil, sezon, marka gibi unsurlar da yer alıyor. İçi kürklü mont siparişi vermek için online mağazaları ziyaret edebilir, avantajlı fiyatlardan ve kolay ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.