Tipper Semi Trailers

Tipper Semi Trailers

İnşaat sektöründe yoğunlukla ortaya çıkan hafriyatın taşınması ya da inşaat sahasına gelen dökme kum ve çakıl gibi malların taşınması sorun yaratabiliyor. Sektörde kullanılan dökme kum ve çakıl gibi malların taşınmasının yanı sıra yüklenip ve kolaylıkla boşaltılması için tipper semi trailers kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir. Yapısında bulunan hidrolik devirme sistemi sayesinde kum ya da çakıl gibi dökme malzemelerin boşaltılması kolaylıkla ve çok kısa sürede boşaltılabilir. Bu özellikleri nedeniyle de malzemelerin sahaya gelme ve boşaltma işlemi de kısa sürede tamamlanır.

Tipper Semi Trailers Kullanım Amaçları

Taş, kum, çakıl gibi sert döküm malzemelerin taşınması için tasarlanan tipper semi trailers damperli yarı römork olarak da adlandırılır. Online firmalar, sadece sert döküm malzemelerin taşınmasının yanı sıra büyük makineleri, ağır dökme malzemeleri ve düşük yüksekliğe sahip çim biçme makinelerini de taşıyabilecek kapasitede olup 24 m3’ten 45 m3’ kadar değişen hacim ve büyüklük kapasitesinde damperli yarı römork yükleme kapasitelerini müşterilerin talebi doğrultusunda gerçekleştirmektedirler. Damperli yarı römork hakkında daha detaylı bilgi için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları ziyaret edebilir ve onlara merak ettiğiniz her konuda ulaşabilirsiniz.

Tipper Semi Trailers Özellikleri

İnşaat firmalarında yoğunlukla yaygın olarak kullanılan tipper semi trailers aynı zamanda lojistik çözümleriniz içinde kolaylık ve rahatlıkla kullanılabilir. Müşteri talepleri doğrultusunda farklı yükleme ve farklı süspansiyon çeşitleri ile yükleme yapabiliyor. Ürünler standart biçimde uzaktan kumanda ile çalışır. Üstelik tamamen elektrikli olarak çalışmaktadır. Online firmalar, siz değerli müşterilerine elindeki işlerine uyacak özellikte römorkları belirlemenizi sağlayan alternatifler ve aksesuarlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Her boyutta damperli yarı römorkları otomatik kilitleme sistemine sahiptir. En beğenilen tasarıma sahip olmalarının yanı sıra kullanımları da çok kolay ve rahattır.