İstanbul Yeni Havaalanı Yer Hizmetleri

İstanbul Yeni Havaalanı Yer Hizmetleri

İstanbul Havaalanı Yer Hizmetleri Konusunda destekçiniz burada! İstanbul yeni havaalanı, Avrupa’nın en büyük hava limanı unvanıyla hizmete girmiş bulunuyor. Bu devasa havaalanında gideceğiniz yeri kolayca bulmak sizin için bir kaosa dönüşebilir. Havaalanında yön aramak ve oradan oraya koşturarak stres yaşamak istemiyorsanız internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaların eşsiz hava yolu - yer hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz. Eğer yeni İstanbul Havaalanında hangi noktaya nasıl ulaşacağınız konusunda keşmekeş ve kaos yaşamak istemiyorsanız online havacılık firmaları hizmetinizde.

Havaalanlarında VIP Geçişi

Online firmalar sayesinde İstanbul Havaalanı Yer Hizmetleri noktasında özenle karşılanacaksınız. Silver ve Gold karşılama /ulaşım paketleriyle zaman kaybetmeyecek ve havaalanı streslerini yaşamayacaksınız. Kontrol noktalarında cip hostes hizmeti ile hızlı geçiş hizmeti, terminalde sizi karşılayacak buggy car arabası, porter yani bagaj taşıma hizmetlerimizle havaalanı telaşesi yaşamayacaksınız. CIP hostes ile vize – pasaport noktasından kolayca geçebilir, fast track hızlı izleme hattı sayesinde kuyruklarda takılı kalmazsınız. Silver transfer paketi - spesial fast track hattı ile varış kapısından hızlıca geçerek havaalanı terminalinde buggy car aracıyla karşılanmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır.

Havaalanı Rehberlik

Online firmaların rezervasyon işlemleri için online firmaların sayfalarına başvurabilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi 3 d Sekure Mail Order seçenekleriyle yapabilir ve rezervasyonlarınızı mail yoluyla yapılabilirsiniz.