Virüs Korumalı Şapka Modelleri

Virüs Korumalı Şapka Modelleri

Ağızdan yayılan partiküllerin karşıdaki insanın gözüne, burnuna veya ağzına temas etmesiyle bulaşma ihtimali bulunan virüslerin bulaşma riskini minimuma indirgemek için kullanılan şapkalar, virüs korumalı siperlik eklentisi ile genç yaşlı herkesin korunaklı bir şekilde sosyal ortama katılımını sağlıyor. Şapka rengi ile uyumlu renkte üretilen siperlikler, şapkalara entegre ediliyor. Bu sayede kişinin başı dahi ağrımadan virüslerden etkin bir şekilde korunabiliyor.

Kişiyi Rahatsız Etmeyen Virüs Korumalı Şapka Modelleri

Genç-yaşlı, kadın-erkek-çocuk farkı olmadan herkesin güvenle kullanabileceği virüs korumalı şapka modelleri tek renk ve desenli seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Şapkalara entegre edilen siperlikler istenildiği takdirde çıkarılabiliyor. Bu da siperlik kullanımına gerek olmadığı zamanlarda insanların rahat bir şekilde siperlikleri çıkarmasına olanak sağlıyor. Gözü yormayan ve estetik açıdan da avantajlı duran korumalı şapkalarda entegre edilen şapka ve siperlik bölümü ayrı ayrı da kullanılabiliyor.

Virüs Korumalı Şapka Modellerinde Hijyen

Virüs korumalı şapka modellerinde sağlanan koruma ile ağız, göz ve burun bölgesi kapatılır. Pleksi malzemeden üretilen siperlikler darbelere karşı da dayanıklıdır. Kırılmaz özellikteki bu madde hem net bir görüş alanı sağlar hem de toplum içerisinde hijyenik bir ortam içerisinde kalmanıza yardımcı olur. Hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği unisex modeller internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar aracılığı ile satın alınabilir. Bu mağazalardan sipariş edilen ürünler sterilize edilen depolardan güvenle alıcısına ulaştırılır.